top of page

מנחים וסדנאות בטבע - תלמידי דרכים לדעת

מחפשים מנחה, סדנה או אירוע מיוחד? קיבצנו כאן מאגר של מנחים מצויינים כל אחד בתחומו ומקווים שתמצאו כאן את מבוקשכם, לא מצאתם? תצרו קשר איתנו ונמצא את האדם שיתאים לכם.

מהפח - מגרש האוצרות - גל קרטס-הרדוף

מחבר אנשים למקומות באמצעות אשפה ומסלק אשפה ממקומות באמצעות אכפתיות של אנשים. מנחה סדנאות לצעירים בטבע. אוסף גרוטאות ומשיב אותן לחיים. משדר ברדיו אהבה לסביבה ולאנשים שביחסים עם הטבע. 

שדה ראיה - אפי כסיף

מימוש הפוטנציאל האנושי לדעת ולהשתייך לעולם דרך סדנאות וטיולים ייחודיים בטבע עם אפי כסיף

דרך הנקודות - רוני כצמן 

דרך הנקודות - מסע הקשבה וחיבור אל הלב דרך האומנות המנוקדת. אמנות עתיקה, אשר שימשה את התרבויות שנותרו מחוברות לטבע בנשמתן (אבוריג'ינים באוסטרליה ובקנדה, חמשל) כדרך להכנס ל"זמן חלום" ולהתחבר עם האחדות הגדולה.

לפרטים ולהשראה בקרו באתר: www.thedotsway.co.il

הסדנה של סיגל יושע

איך תספרי את הסיפור שלך כך שייצור מעורבות רגשית וישפיע על השומעים?

ג'וזף קמפבל זיהה את האופן שעל פיו בנויים כל הסיפורים הגדולים ביותר בעולם, וקרא לו ״מסע הגיבור״. הוא מסביר כיצד ומדוע הסיפורים הגדולים גורמים לנו להזדהות עם הגיבורים שלהם. במסע הגיבור , כל גיבור לומד להכיר את עצמו, לדעת מי הוא, מה הייעוד שלו ומול איזה קשיים ומכשולים הוא עומד.

כך בדיוק, באמצעות המודל של קמפבל ותוך חיבור לטבע, גם את תלמדי לספר את סיפורך כך שיגרום לאנשים לחשוב עלייך, להרגיש כלפייך ולפעול עבורך - בהתאם למטרות שלך.

סיגל יושע ואורלי פינקלמן מזמינות אותך לסדנה, בה תלמדי לספר לעצמך את הסיפור שלך, כגיבורה . בסוף הסדנה, יהיה לך סיפור שיאפשר לך להשיג את המטרות שלך ותרגישי נוח לספר אותו.

הסדנה כוללת 4 מפגשים בטבע וייעוץ אישי. 

ליאור הר-לב (אורקא)

אמן/שאמן, מלווה א.נשים בתקופות מעבר, במסעם לחיבור עמוק יותר לעצמי הפנימי האותנטי והבאתו לאור העולם. אם זה בעבודה פרטנית, בעבודה עם קבוצות או בליווי תהליכים ארגונים, ליאור משלב בדרכו הייחודית מיינדפולנס, התמקדות, טקסים, ועבודה עם הטבע, ליצירת מרחב חוייתי התומך בתהליכי התפתחות וצמיחה.

אתר: Wayofceremony.com , Orkamentor.com

פרטים ליצירת קשר:  052-4700651 , levelr@gmail.com

נדב אריכא, מאמן, ומוביל תהליכים בטבע

הורים לנערים/רות, אשר יצאו מהארון (או עדיין לא), אשר מחפשים אוזן קשבת, תמיכה והכוונה. אני כאן בשבילכם.

אשמח לחלוק את התובנות שצברתי עם השנים, כהורה של בנות בקהילה הלהט"ב. אסייע לכם בתהליך ההכלה והקבלה של עצמכם וילדכם. המפגשים והתמיכה ללא כל עלות. תודה וחיוך יספיקו.

נדב אריכא, מאמן, ומוביל תהליכים בטבע

"ונצ'ור" המרחב לאימון, קידום והעצמה אישית. טל' 050-7378360 🏳‍🌈 www.lgbt.venture.co.il

אימהות בטבע - רחלי יצחקי

חודשי ההריון והתקופה שלאחר הלידה הינם זמנים של שינוי גדול בחיינו (גם אם זו לא הפעם הראשונה). בתקופה זו אנו נדרשות לפתח ידיעה עמוקה, לפעול לפי האינטואיציה הטבעית שלנו וליצור תקשורת טובה וקרובה עם תינוקנו. רגשות כמו בדידות, פחד, חוסר ידיעה, ריקנות, אהבה גדולה והתרגשות עולים בנו ולא תמיד קיים עבורנו מרחב מרפא ומאפשר לעיבוד ולתמיכה.

כשנכנסתי להריון עם בני השלישי, במהלך לימודי תרפיה בטבע, הבנתי שהתקופה הזו על כל מה שהיא מביאה איתה, נושאת גם פוטנציאל עצום להתפתחות ולצמיחה. למדתי שמתוך הקשבה עמוקה וחיבור לעצמי בתמיכת הטבע, מתאפשרת ידיעה ובהירות לדיוק חיי כאישה וכאם. זוהי הזמנה אליכן, נשים בהריון ולאחר לידה, לצאת יחד אל הטבע. נפתח הקשבה ורכות, נזין את ליבנו, נתחבר לעוצמות שלנו, ניצור חיבור שורשי ועמוק ביננו לבין תינוקנו ונחווה את השינוי הזה בחיינו כטבעי ושלם דרך חווית האימהות והמפגש עם הטבע.

לתאום מפגש אישיים או לפרטים על סדנאות קבוצתיות: רחלי 054-4545535 , Racheli.izhaki@gmail.com

לרקוד את הטבע שלך Insight-out  - עינת לומברוזו

מורה לאימפרוביזציה בתנועה, מלווה תהליכי התפתחות דרך הטבע, מטפלת שיאצו בכירה ועמיתת מרכז השל לקיימות.

גוף בתנועה - השתלמות למטפלים ומנחי סדנאות

המעוניינים לשלב כלים ופרקטיקות של עבודת גוף בהנחיה.

לפרטים נוספים כנסו לקישור הבא: https://insight-out.ravpage.co.il/hishtalmut

סוֹלָה - להיות אחת עם העולם

מסע לאינטימיות עם עצמי בטבע, דרך תנועה, חיבור לחושים, יצירה ואדמה. סדנת נשים בת יומיים באוהל יעל שבגליל, במהלכה נתחבר כל אחת אל עצמה, נחווה את כוחות הפרא שלנו וניתן להם ביטוי בתנועה, מילים ויצירה. ניזכר בדרכים המופלאות שלנו כנשים להקשיב ולנוע לקולה של הנשמה.

לפרטים נוספים מוזמנת להיות איתנו בקשר: עינת - 052-3927628 / יסמין - 052-4580877

ליצירת קשר עם עינת: www.Insight-Out.co.il , 052-3927628

bottom of page