top of page
דרכים לדעת
דרכים לדעת

"כאשר אגיע לשמים, לא ישאלו אותי למה

לא היית משה רבנו, אלא למה לא היית זושא"

התבודדות. התבוננות. גילוי - מסע Solo במדבר

תארו לעצמכם מצב שבו אין צורך לקבל הכרה או הכוונה ממקור חיצוני- תשומת הלב מופנית פנימה ודרך מרחבי הטבע, הסימנים והמיסתורין הידיעה לגבי מי את.ה מתגלה.

ביום יום שלנו אנחנו מוצפים משימות וגירויים שעוזרים לנו להיות עסוקים וחיונים לסובבים אבל עשייה בלתי פוסקת גם עלולה לנתק אותנו מעצמינו ולטווח הארוך המרחק הזה מעצמינו גורם לתחושת בדידות גם מהאחר ומהחיים. האוטומט שלנו בחיי היום יום עלול להוביל לניתוק שלנו מעצמינו- מהלב, החלומות והרצון האמיתי שלנו. הדרך הישירה לחיות מתוך חיבור, אותנטיות ותשוקה דורשת מאיתנו לדעת מי אנחנו- וזאת מתנת הבדד.

 

מסע זה הוא מסע של התקרבות- דרך האפשרות לבלות זמן מיוחד לבד. מסע הבדד מושתת על טקס עתיק יומין הvision quest שהינו טקס מעבר בעזרתו בן השבט מגלה מה החזון המיוחד לו ובזמן לבד מקבל הכוונה לחיים. הטקס הזה נועד לעזור לאדם להיזכר בשורשים שלו ובקיום בלתי מותנה לקהילה מתוך משמעות ושייכות. התבודדות היא אומנות שיש לדעת אותה -  זהו שער אל החופש שלנו להיות, לחקור, להרגיש ולדעת ללא שיפוט או תנאים חיצוניים.

 

בהנחיה רגישה ומקצועית ובמרחבי בראשית, לייה ועומר מובילים אתכם אל עצמכם. המסע מתאים למי שמרגיש/ה צורך לעצור רגע ולגלות מחדש את הכיוון של חייו,  דרך חיבור פנימי ולא דרך הכוונה חיצונית. ההתבודדות מתאימה למי שזקוק לחברתו שלו,  לחיבור לכוח החיים, להתחדשות ולתשוקה.

מסע זה כולל שלושה ימים ולילות של שהות לבד, במרחב שבו השותפים למסע חווים יחד את התהליך הייחודי הזה.

 

איך,איפה ומתי ?

​ניפגש ביום שלישי אחרי הצהריים וניסע לתוך המדבר, נבלה את הערב בהיכרות עם המרחב ובהכנות לקראת ההתבודדות שיכללו את כל הידע הדרוש לשהייה לבד. בעיקר נעסוק בהעמקת הכוונה של כל אחד ואחת לקראת ההזדמנות המיוחדת לפגוש את עצמו.

ביום רביעי בצהרים כל אחד יצא להתבודדות במרחב לפי ההכוונה שלנו עד ליום שבת בבוקר. בזמן הזה תהיו לבד ותקבלו הכוונה איך להיעזר בזמן ובמרחב כדי לגלות עוד רבדים של חיים- בפנים ובחוץ. ביום שבת נקבל את פניכם בחגיגיות וארוחה חמה ונתכנס כקבוצה כדי לשתף את החוויה ולעבד את הידע שהגיע כהכוונה מדויקת לחיים.

ביום שבת נעסוק בחיבור שבין החוויה לחיים ונסיים לקראת צהריים.

 

הנחייה

המסע בהובלת לייה נאור ובתמיכת צוות מקצועי, בעלי ניסיון רב בהובלת תהליכי שינוי והתפתחות. יחד הם יוצרים מרחב יחודי ומגוון שמאפשר ביטוי עצמי מלא ונגיעה עמוקה בטבע הפנימי והחיצוני. הליווי מתחיל לפני המסע דרך הנחיות שיקבלו המשתתפים. במהלך המסע, הצוות שילווה את התהליך נמצא במקום כדי לסייע באהבה למשתתפים לפגוש את עצמם  באופן מיטיב ומחזק ולדאוג לכל מה שתצטרכו כדי להעמיק. 

 

הערות חשובות

מסע ההתבודדות הוא מתנה לחיים, אין בו כל דרישה להישרדות או התגברות, להיפך זהו מרחב שבו ניתן לפגוש את כל הפחדים, הביטוי העצמי ומגוון הרגשות שמבקשים התייחסות במרחב שמקדש את החיים, ללא שיפוט וללא הסחות דעת של היום יום.  

 

​עלות

הכנה לתהליך, הנחיה, צוות מלווה ואוכל. 

ביטול המסע על ידי המארגנים בשל דרישות הקורונה יזכה בהחזר מלא של התשלום

מספר המקומות מוגבל, לפרטים נוספים והרשמה יש לפנות ליפעת בטלפון 052-2511595 או לייה 052-6334097

פרטים מדויקים ונוספים יימסרו לנרשמים. 

דמי ההרשמה מבטיחים את מקומכם ולא ניתנים להחזר.

דרכים לדעת
bottom of page